Hakkımızda
Misyon: Dünya'nın doğal kaynakları ile zengin ülkemizin verimli topraklarında iklimsel özellikleriyle insan sağlına ve doğaya duyduğumuz saygı ile temiz bir geleceğe ürettiğimiz ürünlerimizi üretim,tedarik,paketleme ve son olarak online satış üzerinden sizlere sunuyoruz.


Visyon: Tarımsal teknolojileri  bünyesinde kullanarak Sağlıklı, ilaçsız  sürdürülebilinir ve izlenilebilir üretim yaparak yaş mevye sebze sektöründe öncü firma olmak.


1965 yılında ABDULLAH ÇELİKOĞLU tarafından ilk olarak manisa akhisar ilçesinde yaş meyve sebze  ekimi yapılarak meyve sebze üretimimiz başlamıştır. Firmamız yıllar geçtikçe başka iş kollarına da atılmış bulunup son olarak 2014 yılında 3. kuşak ONURCAN ÇELİKOĞLU'nun yönetime geçen sancak organik tarım gıda Ltd.Şti.'miz genç ,yenilikçi ve  teknolojik olarak iklimsel özellikeride göz önünde bulundurarak doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden ilaçsız,sağlıklı,besin değeri yüksek  yaş mevye sebze üretimimize egzotik meyve sebze tedariğini ekleyerek  devam etmektedir. Atamızdan aldığımız bu mutlu mirası tohum ve fide üretiminide bünyemize ekliyerek çalışmalarımıza devam etmektediyiz.