• ada çayı

ada çayı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: ada
  • Stok Durumu: 100
  • ₺6,00

Sayın Tüketicilerimiz


İZMİR bölgesinden saat  17:00'a kadar verilen siparişleriniz kendi araçlarımız ile soğuk zincir bozulmadan ayni gün teslimatı yapılmaktadır.


İZMİR bölgesinden saat 17:00'dan sonra gelen siparişleriniz 1 gün sonra  kendi araçlarımız ile soğuk zincir bozulmadan teslimatı yapılacaktır.


BODRUM,KUŞADASI,DİDİM ve ÇEŞME  bölgesinden  17:00'a kadar gelen sipariş talepleriniz 1 gün sonra kendi araçlarımız ile  soğuk zinciri bozulmadan teslimati yapılacaktır.


Diğer İllerimiz için 14:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz ayni gün kargoya teslim edilmektedir.


Diğer İllerimiz için 14:00'dan sonra veya  sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda olmaması durumunda kargo teslim zamanı 1 gün sonra gerçekleşecektir.


Covid - 19 virüsü sebebi ile is yerimizden çıkan her koli ve kasalar araçlara koyulmadan önce ambalajlarımız dezenfekte edilerek İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerince denetlenmiş ve gerekli izin ve belgelere sahip üretim tesisimizde hazırlanarak  kargo veya sizlere teslim edilmektedir.


Ürünlerimizi paketlediğimiz poşet ve amlajlarımız anti-fog özelliği olup gıda uygunluk belgelerine sahip  ürünlerdir.


Pazar Günleri şirketimizde  sevkiyat  gerçekleşmemektedir.


Özel günlerinizde  (Davet-Event-Nişan-Düğün-Baby Shower-Kokteyl ve benzeri Organizasyonlar)'da sizlere hizmet vermekteyiz , aciliyet içeren  siparişlerinizde whatsapp  hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Hizmet kalitemiz arttırmak ve daha yüksek hizmet ağı oluşturmak için lütfen gelen ürünlerimiz hakkında bizlere yorum yaparsanız seviniriz.Sağlığınız ve aldığınız hizmetin karşılığı bizim için çok önemlidir.

Ürünün Özellikleri
Hakkında

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi